به روز شده در تاریخ : 09 June 2022.


علی عزیز، چند روز پیش در پاسخ به نوشته‌ي من این مطلب را ارسال کرد.

نوشته او را عینا می‌آورم. البته نکاتی در نوشته‌اش هست که لازم است به آن پرداخته شود. ولی  چون ممکن است کمی طول بکشد. ابتدا نوشته‌ي او را می آورم... فقط یک نکته را اشاره کنم، و آن این‌که به نظر من راه درست همین باز نمودن باب گفت‌و‌شنود است.

 علی عزیز
من از نوشته‌ي تو نه تنها عصبانی نیستم  بلکه بسیار هم خوشحال و خرسند هستم. این را از صمیم قلب می‌گویم. در طبیعت تنها یک رنگ وجود ندارد. زیبايی در تنوع و ترکیب رنگ‌هاست. در حیطه‌ي اندیشه نیز این چنین است.
با آرزوی شادی و سلامتی برای علی
س. شاهسوندی

متن كامل نوشته‌ي علي

به نام آنكه علم وعالم و معلوم را آفريد قرآن را دليل و دوازده امام معصوم را برهاني بر آن و ولايت فقيه را ادامه تفكر در اين راه. منافقت ناميدم تا بداني كه مشناسمت . التقاطيت ميدانم چون خود دليل خودي . كل تاريخ سازمان را از خودت بهتر ميدانم واين را نتيجه سالها مطالعه روي منافقين ميدانم. سنم از تو بسيار كمتر است ولي ديدم بدن سوراخ سوراخ شده شهيد سيد علي اكبر شيرازيها را كه با نارنجك ايادي شما در مغازه كفاشي اش در جنوب تهران چگونه به شهادت رسيد اما اسم امام از زبانش نيفتاد.

 متن كامل نوشته‌ي علي

به نام آنكه علم وعالم و معلوم را آفريد قرآن را دليل و دوازده امام معصوم را برهاني بر آن و ولايت فقيه را ادامه تفكر در اين راه. منافقت ناميدم تا بداني كه مشناسمت . التقاطيت ميدانم چون خود دليل خودي . كل تاريخ سازمان را از خودت بهتر ميدانم واين را نتيجه سالها مطالعه روي منافقين ميدانم .سنم از تو بسيار كمتر است ولي ديدم بدن سوراخ سوراخ شده شهيد سيد علي اكبر شيرازيها را كه با نارنجك ايادي شما در مغازه كفاشي اش در جنوب تهران چگونه به شهادت رسيد اما اسم امام از زبانش نيفتاد .ميبينم در نوشته ات به ظاهر چقدر سعي مي كني آرام باشي اما عصبانيت درونيت وادارت ميكند اتهامات صد من يه غازي بزني .
حيف از مرد حسابي :ميگوئي دين از سياست جداست تو نه دين را مي شناسي نه خود را . دين شاخص دارد امثال شما به اين دليل خودپرست هستيد كه كه با ذهن خامتان دليل تراشي ميكنيد در فلسفه اسلامي مقام عقل جاي اشتباه نيست اول ذهن دوم خيال سوم عقل .
دروغ مثل آب خوردن .كدام كميته امر به معروف .يك كلام راست بگو طرفدار بي بند باري هستي خلاص . جامعه بي طبقه توحيدي كدام است جوجه كمونيست بازي چه قبل وچه بعداز انقلاب حرف مفت است ابوذر كه مفهومه . حالا عوض اينكه با اين عقل سرشار خداداده بيائي اشتباهات گذشته را جبران كني رفتي با يك راديو بدتر از رجوي دل و قلوه .....
اسلام چيزي جز عقل نيست منتا معيار دارد طبق گفته حضرت امام در نامه به گورباچف :اسلام ما اسلام ابن سينا ابن عربي صدرالمتالهين است ما الان اسلام علامه طباطبائي وعلامه حسن زاده آملي برايمان معيار است فرمول مشروعيت است 
مقبوليت آن هم نو رديدگانت كه كم نيست به 30 سال رسيده .لبنان بحرين فلسطين . محرم امسال امريكا را كه ديدي ؟! 2زار حيا و مقداري مطالعه بسيار خوب است گفته امام علي اينست:حرف حق شنيدي قبول كن اين يعني ايمان .
با خود لج كردن چه معني دارد . صحبت از انتقاد هم نكن كه بيشتر بدبختي ما اينست كه خود بزرگ بينيم خاصيت ايراني اينست كه هميشه رئيس است و فضول . تصادف كه مفهومه.
اما كلام آخر بيا و به راهي بپيوند كه كمترين ضرر را دارد براي خود زندگي كن نه براي همه. حرف خود را بزن نه حرفهاي عاميانه . خلق را خر محسوب نكن . خلق در ايران خر شناسند همه . باز مي گويم كتابهاي علامه حسن زاده با استاد صمدي آملي روي اينترنت جستجو كن به اميد خدا سعادتمند خواهي بود.
مسلمان شيعه 12امامي ايراني هموطن تو 
يا علي

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا