به روز شده در تاریخ : 09 June 2022.


سعید در دوران اسارتاطلاعیه با امضای ناشناس جمعیت ایرانیان در تبعید
پخش شده در محل مسکونی سعید

اخطار اخطار

همسایه‌های عزیز
بدینوسیله به همه‌ی همسایه‌ها و اهالی منطقه اطلاع می‌دهیم که تا به حال صدهزار زندانی سیاسی در ایران اعدام شده و 150هزار نفر دیگر نیز در زندان‌های قرون وسطایی در اسارت به‌ سر می‌برند.

 

 

 

 

چندی پیش ملاها یک قاتل حرفه‌ای و تروریست، به نام سعید شاهسوندی که در ایران صدها زندانی سیاسی را با دست‌های خود شکنجه داده و اعدام کرده‌است، به منظور تقویت فعالیت‌های تروریستی به هامبورگ فرستاده‌اند. نامبرده مامور است که مخالفین ملاها را شناسایی و آن‌ها را تحت تعقیب و ترور قرار دهد.
او با نام مستعار مهدی اصفهانیان به همراه همسرش منصوره بیات در آدرس زیر زندگی می‌کند:
Oppelner Str.28 , 2 HH 70
نامبرده‌گان روابط خیلی نزدیکی با پلیس مخفی ایران دارند، سازمانی که فعالیت‌های تروریستی دولت ایران علیه تبعیدیان را در خارج سازماندهی می‌کند.
اخیرا مطلع شدیم که نامبرده در قتل پروفسور دکتر کاظم رجوی در آوریل 1990 در ژنو سویس نقش داشته‌است. ما از شما می‌خواهیم، این تروریست را که خطری برای شهر آزاد ما می‌باشد افشا کنید تا اینکه همه، چهره‌ی واقعی او را بشناسند. با توجه به دخالت نامبرده در این عمل تروریستی، مقدمات تشکیل دادگاهی علیه وی در شرف انجام است.
طبق تجربه‌ی ما این گونه لمپن - تروریست‌ها حد و مرزی نمی‌شناسند.
بنابراین ما از شما می‌خواهیم که گوش و چشم خود را باز نگه‌داشته و بدین ترتیب جلوی اجرای اعمال تروریستی جدید از طرف وی را بگیرند.

تبعیدیان (مهاجرین) ایرانی خارج کشور

اصل نسخه‌ی آلمانی اطلاعیه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا